Šventės metu dainavo Vėžaičių lopšelio – darželio mergaičių Evutės ir Milanos duetas, akomponuojant jų mokytojai Aldonai Tilvikienei, Vėžaičių pagrindinės mokyklos ansamblio  mergaitės. Taip pat, pačius gražiausius šokius dovanojo ir Vėžaičių kultūros centro šokių kolektyvas „Karuselė” (vad. Ingrida Sutkienė).

Žinoma kaip gi be staigmenų? Šventės metu režisierė Augustė Gaidytė paklausė, „ – Kas pasaulyje yra didžiausias visažinis?”. Daugelis galvojo, kad tai mama, tačiau pasirodo buvo priešingai –  mūsų mažieji. Jie atsakė į klausimus ir pasakė savo mamytėm, kad jas myli. Atsakymus į klausimus pateikė: Ugnė, Danielė, Nedas, Agnė, Gabija, Marta, Brigita, Vakaris, Grantas, Ema, Andrius, Justė, Andrius, Raigardas, Berta, Justas, Dominykas, Gabija, Ūla, Urtė, Austėja ir Agata.

Ir renginių režisierė A. Gaidytė padovanojo mamoms, močiutėms ir visiems susirinkusiems V. Kernagio dainą „Baltas paukštis”, kurios pabaigoje palinkėjo būti kantrioms su vaikais, ir įteikė kiekvienai mažą atminimo dovanėlę.

Vėžaičių kultūros centro informacija